Misyon... Vizyon

           Glometric Eğitim A.Ş. çalıştığı kurumlara hizmet sunarken Türkiye'nin saygın bir Ölçme Değerlendirme, Eğitim Yayıncılık ve Danışmalık şirketi olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.


            Glometric Eğitim A.Ş.  Ölçme ve Değerlendirme alanında kamu kurumu ve özel kuruluşların ihtiyaç duydukları sınavlar, testler, için ölçme ve değerlendirmeler yapar. Ayrıca kurumların uyguladıkları sınavların optik formları tasarlar ve elde edilen verileri üzerinden istenilen türde çok yönlü değerlendirme raporları hazırlar. Eğitim öğretimde değişen müfredatı takip eder. Sorular hazırlarken kazanımları ölçme niteliğinde olmasına özen gösterir.

            Glometric Eğitim A.Ş.  kendi ürünü ölçekler ile hizmet vermenin yanı sıra Dünya’da ölçme değerlendirme alanında yaptığı çalışmalarla birinci sırada bulunan ve bireylerin İngilizce düzeylerini belirlemede referans bir kurum olan ETS Global’in Türkiye çözüm ortaklığını da yapmaktadır. ETS Global’in ilkokul, ortaokul, lise ve Üniversite düzeyinde ürettiği TOEFL ürünlerini Türkiye pazarına sunarak Türkiye’de Dil eğitiminin sürecini ölçmeye ve standartlarını artırmaya katkı sağlamak düşüncesindedir.

            Glometric Eğitim A.Ş.  Özel Eğitim Kurularının yayın, ölçme değerlendirme ve dil eğitimi alanlarında ihtiyaç duydukları basılı veya digital ortamda hazırlanan ürünlerim seçimi, tedariki ve satışı ile ilgili danışmalık hizmetlerini vermek amaçlı faaliyet alanlarındaki yenikleri ve gelişmeleri özenle takip eder.

            Glometric Eğitim A.Ş. rehberlik testleri, anketler ve özel içerikli verileri optiklere taşıyarak ihtiyaç duyulan raporları detaylı olarak hazırlamaktadır. Tüm bu çalışmayı aynı zamanda digital ortama taşır bu alanda da yenilikleri ve gelişmeleri özenle takip eder

KURUMSAL
İletişim Bilgileri
0(212) 422 42 00
info@glometric.com
0(505) 091 00 94
Cihangir Mahallesi E5 Yan yol Türksan Center A Blok No:16 / 291-I - İstanbul / TÜRKİYE